Stimați cetățeni, conform orarului întâlnirilor membrilor Guvernului în teritoriu și a conducătorilor autorităților administrative centrale cu cetățenii”, la data de 05 martie 2020, ora 10.00, în incinta Consiliului raional, sala mică de ședințe v-a avea loc întâlnirea cu dnul Anatol Usatîi, Ministrul Economiei și Infrastructurii. Ședința este publică, pot participa toți doritorii.
RAIONUL NISPORENI
CONDUCEREA RAIONULUI
CONSILIUL RAIONAL
ACTE NORMATIVE
Din aceeași categorie
Noutati
Instituţia Medico-Sanitară Publică Centru de Sănătate Nisporeni are o nouă şefă!
Consiliu Administrator19 iunie 2024