Astăzi 26.01.2023, prim-ministra Republicii Moldova, dna Natalia Gavriliță a efectuat o vizită de lucru în raionul Nisporeni, în cadrul căreia avut o întrevedere cu reprezentanții autorităților administrației publice locale, vizavi de problemele și chestiunile la nivel regional, în incinta Consiliului raional.
RAIONUL NISPORENI
CONDUCEREA RAIONULUI
CONSILIUL RAIONAL
ACTE NORMATIVE
Din aceeași categorie
Noutati
Ședința Comitetului de Monitorizare al Programului Interreg Black Sea
Consiliu Administrator10 iunie 2026




