Astăzi, președintele raionului dnul Vasile MĂRCUȚĂ a avut o întrevedere cu conducătorii instituţiilor medico-sanitare publice din raion, în contextul gestionării situației pandemiei de Covid-19 din raionul Nisporeni.
RAIONUL NISPORENI
CONDUCEREA RAIONULUI
CONSILIUL RAIONAL
ACTE NORMATIVE
Din aceeași categorie
Noutati
Ședința Comitetului de Monitorizare al Programului Interreg Black Sea
Consiliu Administrator10 iunie 2026


