Astăzi, 18 februarie 2020, ora 10.00, în incinta Consiliului raional Nisporeni, sala mare de ședințe, s-a desfășurat ședința ordinară a Consiliului raional. În cadrul ședinței au fost examinate chestiunile incluse în ordinea de zi.
RAIONUL NISPORENI
CONDUCEREA RAIONULUI
CONSILIUL RAIONAL
ACTE NORMATIVE
Din aceeași categorie
![](https://nisporeni.md/wp-content/uploads/2024/06/448497465_1660463941366816_1912539800696755066_n-600x403.jpg)
Instituţia Medico-Sanitară Publică Centru de Sănătate Nisporeni are o nouă şefă!
Consiliu Administrator19 iunie 2024